boxovaci pytel
Rezervováno
Přenechám boxovaci pytel od 10let. skoro nepoužívaný. Ráda budu za malou bombonireu/mon cheri/.
Inzerát č. 233031
13. 10. 2025
Jméno: Zuzana
Poloha: Vysočanská 568/49, 190 00 Praha 9-Prosek, Česko
Lokalita: Praha a okolí
Typ: Vyměním
Poslat Email
Lokalita: Praha a okolí
Typ: Vyměním
Upozornění!
Nikdy neposílejte peníze předem. Buďte obezřetní a jakékoliv podezření nám prosím nahlašte.Inzeráty podobné - boxovaci pytel
|
Nošené (v dobrém stavu)
Pro děti 12-24 měsíců (spací pytel pro miminko)
Daruji pouze vše najednou
...
|
|
Mix věcí, včetně krásných plavek nebo zimních punčocháčů. Daruji vděčné mamince.
|
|
spaci pytel pro mimino,zavinovacka snerovaci,dudliky jsou vyvarene spise pro holcicku
|
|
|
|
Plastové ploutve, délka 57 cm, velikost boty 45-47 (11-13).
|
|
Daruji věci které nepotrebuji
|
|
|
|
Mělo by být komplet, ale nemůžu 100% zaručit
|
|
ZA ODVOZ - nabízím dětskou židličku se stolečkem 2v1. Lze používat jako vysokou židličku s pultíkem ...
|
|
Za odvoz použitý dětský kočárek s 2 miminky. Ještě udělá radost.
|
|
Daruji krásný zimní fusak pro holčičku, jen je potřeba si spravit zip na jedné straně, rozjíždí se....
|
|
Možnost předání Svojetice nebo Praha - Karlín
|
|
Mix plyšáku + oblečení (Bunda apod..)
Čisté nepoškozené
Praha 5
|
|
Darujeme dětskou peřinu 90 x 140 cm, kterou jsme dostali gratis k dětské postýlce, ale nevyužijeme j...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vyprané potahy. V pěkném stavu.
pri sundávání potahu jsme někam zašily plechové zarážky od pásů.
šik...
|
|
Nalezovy stav (po 2 letech v kocarkarne), spise na chalupu, kolecka by potrebovala dofouknout.
|
|
daruji detskou zidlicku Kinderkraft.
osoupany sedak jinak bez vad, vse funkcni.
odnimatelne nohy, kt...
|
|
Daruji dětskou rostoucí židli s podsedákem
|
|
|
|
lze předat v obci Kamenice, Praha vychod
|
|
|
|
- šedivé barefoot tenisky BeLenka 29, ty mají to nejlepší za sebou
- zeleno-šedé barefoot celoročky ...
|
|
|
|
Daruji dětskou postýlku, dřevěná, s kolečky, kompletní se spojovacími prvky, s roštem, bez matrace....
|
|
Vymením po synovi oblečení spíše na donošení ale bundy jsou jak nové nejsou na fotce 2-3 roky za ovo...
|


















































