Daruji 3 potkany samce pouze do dobrých rukou
Daruji tři potkaní samce ve věku cca 4 měsíců. Jsou mladí, zvyklí na společnost a daruji je společně včetně krmiva.
Bohužel se jich musím vzdát z důvodu stěhování, kde už nemohu mít zvířátka. Moc mi záleží na tom, aby se dostali pouze do dobrých rukou, ideálně k někomu, kdo má s potkany zkušenosti nebo jim dokáže zajistit vhodnou péči, prostor a pozornost.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mailu. Ráda zašlu více informací, fotky apod. soukromě. Děkuji.
Zuzana Škardová
Bohužel se jich musím vzdát z důvodu stěhování, kde už nemohu mít zvířátka. Moc mi záleží na tom, aby se dostali pouze do dobrých rukou, ideálně k někomu, kdo má s potkany zkušenosti nebo jim dokáže zajistit vhodnou péči, prostor a pozornost.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mailu. Ráda zašlu více informací, fotky apod. soukromě. Děkuji.
Zuzana Škardová
Inzerát č. 246041
26. 05. 2026
Jméno: Zuzana Škardová
Poloha: Praha 11
Lokalita: Praha a okolí
Typ: Daruji za odvoz
Poslat Email
Lokalita: Praha a okolí
Typ: Daruji za odvoz
Upozornění!
Nikdy neposílejte peníze předem. Buďte obezřetní a jakékoliv podezření nám prosím nahlašte.Inzeráty podobné - Daruji 3 potkany samce pouze do dobrých rukou
|
Darujeme tříměsíční kočičku v krásném černo-bílém kožíšku.
Kočička je velmi přátelská, mazlivá a zvy...
|
|
Daruji do dobrých rukou kocourka. Je naučený, chovány v bytě šílený mazel a pohodář. Nikdy nás nepoš...
|
|
Do dobrých rukou daruji zakrslá králíčata ( zakrslý siamský×zakrslý rex). K odběru 3/26. Prosím SMS ...
|
|
Máme k dispozici spoustu krevetek převážně červeného zbarvení, dále také zbarvení "přírodního" viz f...
|
|
|
|
Daruji do dobrých rukou 3 koťata. Narozena 1.5.2026. Černobílé jsou kočičky a černý je kocourek. Zvy...
|
|
|
|
Dobrý den, hledám nový domov pro našeho Bruna, bohužel došlo na situaci, kdy si ho nemůžeme nechat.
...
|
|
Daruji černého 8 měsíčního kocourka, není kastrovaný ale je očkovaný a odčervený.
Doma ho mít nemů...
|
|
Daruji pejska do dobrých rukou. stáří 5 let kříženec bišonek - ratlik.
|
|
Daruji 4 roztomilá koťátka do dobrých rukou.
K odběru ihned, po domluvě je mohu i dovézt.
|
|
daruji do dobrých rukou koťátka,máme čtyři ,nejlépe po dvou aby jim nebylo smutno
|
|
|
|
Darujte kočičí kukaň jako pelíšek prosím, ideálně Brno, ale dojedu si i někam dál.. prosím foto a...
|
|
Skleněná nádrž výška 40 cm, podstava 38x38 cm, rohové, boční stěna 15 cm. Stav viz foto. Používané n...
|
|
Daruji za odvoz samici kracka dzungarskeho, pouze sms domluvou
|
|
Síťka, teploměr a topitko do akvarka. Topitko kupované nové a používané asi týden před dávnou dobou...
|
|
Sháníte kotě, domácí mazlíček. Pokud možno co nejmenší, aby si lépe zvyklo. Preferujeme holčičku....
|
|
Daruji nymfy pakobylky indické. Jsou nenáročné na chov, vhodné i pro děti. Živí se listy ostružiníku...
|
|
Daruji léky po psu, třeba někdo kdo to zná je využije. Jsou vcelku drahé, tudíž je mi je líto vyhodi...
|
|
Daruji zateplenou a zakrytou boudu pro psa o dvou "pokojích".
|
|
|
|
dobrý den měl by tu někdo zájem o staršího kocourka
|
|
Klec pro zakrslého králíka, starší, ale relativně pěkná.
|
|
Rezervováno
vyvýšený pelech pro psa, změkčený molitanem
85x85, výška lůžka 20cm, celková výška 30cm
výměním za...
|





































